Michał Wojtkiewicz

Michał Wojtkiewicz

Prawdziwym wrogiem drapieżnego kapitalizmu,
a zarazem największym sprzymierzeńcem
człowieczeństwa, jest samowykształcona jednostka,
która jest oczytana, błyskotliwa, cierpliwa i ma oczy
szeroko otwarte.

 

Tarnowskie struktury PiS włączają się w kampanię Andrzeja Dudy

Rada Polityczna Prawa i Sprawiedliwości podjęła przez aklamację decyzję o wysunięciu kandydatury Andrzeja Dudy na urząd Prezydenta RP. Całe struktury PiS w tarnowskim okręgu wyborczym włączają się teraz w kampanię, a szczególnym zobowiązaniem do osiągnięcia tutaj bardzo dobrego wyniku przez Andrzeja Dudę jest to, że jest on posłem do Parlamentu Europejskiego z Małopolski i Świętokrzyskiego i daje nadzieję na głębokie zmiany.

„Andrzej Duda ma wygrać i rozpocząć proces zmiany Polski” – twierdzi prezes PiS Jarosław Kaczyński. Jego zdaniem Andrzej Duda jest uosobieniem nadziei na zmiany, które w tym przypadku nie są czymś wymyślonym i nie wynikają z przedsięwzięć o charakterze propagandowym lecz z bardzo istotnej potrzeby Polaków, jaka została bardzo wyraźnie pokazana w trakcie wyborów samorządowych.

Struktury PiS w tarnowskim okręgu wyborczym z radością przyjęły decyzję władz centralnych partii, gdyż Andrzej Duda to właśnie poseł do Parlamentu Europejskiego z Małopolski i Świętokrzyskiego. Startując z 2 miejsca uzyskał najlepszy wynik na liście PiS, jego kandydaturę poparło blisko 100 tysięcy osób.

Członkowie PiS włączają się teraz w kampanię wyborczą Andrzeja Dudy i będą robić wszystko, aby uzyskał tutaj bardzo dobry wynik w wyborach prezydenckich. W najbliższych tygodniach ustalony zostanie szczegółowy harmonogram działań, jakie w Tarnowie i okolicznych powiatach będą podejmowane w związku z kampanią Andrzej Dudy. Istnieje duża determinacja, aby wykazać, że nasz region jest za głębokimi zmianami w Polsce, czego wyraz mieszkańcy dali już w wyborach samorządowych, ale wskutek wielu okoliczności zmian tych nie udało się przeprowadzić we wszystkich samorządach.

Przypomnijmy: Andrzej Duda urodził się 16 maja 1972 roku w Krakowie. Jest doktorem prawa, nauczycielem akademickim. W latach 2006–2007 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, potem pracował w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Warto być Polakiem. Warto, by naród polski i jego państwo – Rzeczpospolita – trwały w Europie” – te słowa wypowiedziane przez ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego są dla niego fundamentem i drogowskazem.