Michał Wojtkiewicz

Michał Wojtkiewicz

Prawdziwym wrogiem drapieżnego kapitalizmu,
a zarazem największym sprzymierzeńcem
człowieczeństwa, jest samowykształcona jednostka,
która jest oczytana, błyskotliwa, cierpliwa i ma oczy
szeroko otwarte.

 

Nieciecza górą!

W powiecie tarnowskim nadal będziemy mogli oglądać mecze piłkarskie na najwyższym krajowym poziomie. Termalica Bruk Bet Nieciecza utrzymała się w ekstraklasie. Wielkie słowa uznania i szacunku zwłaszcza dla właściciela klubu Krzysztofa Witkowskiego.

Klub piłkarski z niewielkiej Niecieczy nie przestaje zadziwiać. Już sam awans do futbolowej elity w Polsce był ewenementem na skalę europejską. A w ekstraklasie beniaminek nie odstawał od reszty zespołów. Ba, jego wyższość musiały uznać takie kluby jak Lech Poznań, bardzo mocna w tym sezonie Cracovia, której pod Wawelem chłopcy z Niecieczy strzelili trzy bramki czy Legia Warszawa.

Mało tego – Krzysztof Witkowski zbudował w Niecieczy stadion piłkarski z prawdziwego zdarzenia. O takim kibice w Tarnowie marzą od wielu lat i doczekać się nie mogą…

Pokonanie na wyjeździe Jagiellonii Białystok sprawia, że piękny sen trwał będzie nadal. W powiecie tarnowskim kolejny sezon będziemy mogli pasjonować się ekstraklasowymi meczami piłkarskimi. Gratuluję trenerowi, piłkarzom, a szczególności wyjątkowemu człowiekowi – Krzysztofowi Witkowskiemu. Człowiekowi wielkiego czynu, który osiągnął sukces i potrafi się tym sukcesem dzielić z innymi.

Ktoś taki przydałby się w Tarnowie. Być może wówczas Tarnów byłby słynny w Polsce nie tylko z powodu afer i zaniedbań samorządowej władzy…

Michał Wojtkiewicz