Michał Wojtkiewicz

Michał Wojtkiewicz

Prawdziwym wrogiem drapieżnego kapitalizmu,
a zarazem największym sprzymierzeńcem
człowieczeństwa, jest samowykształcona jednostka,
która jest oczytana, błyskotliwa, cierpliwa i ma oczy
szeroko otwarte.

 

Ile Polski jest w Polsce?

Po audycie z ośmiu lat rządów PO-PSL nasuwają się smutne refleksje. Na pozór nie wszystko, co się świeci jest złotem! Blichtr sprzedawany Polakom przez media głównego nurtu coraz bardziej pokrywa się rdzą.

Zmiany, jakie zaszły w Polsce okupione są olbrzymim długiem, który będą spłacały pokolenia. Audyt odsłonił kurtynę całej machiny powiązań międzynarodowych koncernów bankowych, które bezwzględnie oszukiwały kredytobiorców i nie tylko. Minister Finansów, Minister Skarbu, Minister Infrastruktury oraz koordynator służb specjalnych ujawnili proceder korupcyjny wyprowadzania pieniędzy z budżetu państwa oraz inwigilacji opozycji. Cena, jaką zapłacili Polacy jest ogromna. Zostaliśmy sprowadzeni do roli niewolników.

Istnieje aplikacja „Pola” na telefon, która poprzez skanowanie kodu kreskowego produktu danej firmy wyświetla dane o jej udziale w polskim kapitale. Kiedy zeskanowałem paski kodowe kilku produktów spożywczych o polsko brzmiących nazwach sugerujących polski kapitał okazało się, że są polskie tylko z nazwy. Bardzo trudno było mi znaleźć produkty w 100% z polskim kapitałem. Z pobranych skanów można wnioskować, że 2/3 kapitału jest transferowane z Polski. Polecam tę aplikację, jest darmowa, dowiemy się ile Polski jest jeszcze w Polsce.

Szkoda, że bilbord Schetyny z napisem „Wspólnie Obronimy Polskę” nie ma kodu kreskowego, bo dowiedzielibyśmy się o prawdziwych intencjach tego polityka. Ale… Przepraszam bardzo! We Wrocławiu ukazały się te same bilbordy z wizerunkiem Schetyny, tylko że z podpisem „WSPÓLNIE OBROBIMY POLSKĘ”. No i proszę, „cała prawda całą dobę”. Nie trzeba oglądać TVN24.