Michał Wojtkiewicz

Michał Wojtkiewicz

Prawdziwym wrogiem drapieżnego kapitalizmu,
a zarazem największym sprzymierzeńcem
człowieczeństwa, jest samowykształcona jednostka,
która jest oczytana, błyskotliwa, cierpliwa i ma oczy
szeroko otwarte.

 

Dokąd zmierzasz Europo?

W Niedzielę Wielkanocną w Brukseli miał się odbyć marsz pod hasłem „Nie bójmy się terroryzmu”. W marszu mieli brać udział premierzy i politycy z pierwszych stron gazet, ale ze strachu przed terroryzmem islamskim pochód został odwołany. Ci, którzy wyszli i chcieli zaprotestować przeciw terroryzmowi zostali rozpędzeni przez belgijską policję. Tłumaczono, że wyszła skrajna prawica, której hasła są niezgodne z lansem „multi kulti”. Z kolei w szkołach, jak podaje jeden z nauczycieli, dzieci arabskie biły brawo na wiadomość o zamachach.

Angela Merkel otwiera szeroko drzwi do Europy migrantom arabskim. Szacuje się, że w masie 1 miliona przybyszów jest od 2 do 3 tysięcy terrorystów. To jest szeroko rozumiana tolerancja i taka jest właśnie dzisiaj Belgia z siedzibą Unii Europejskiej i NATO. Za dziesięć lat w tym państwie rządzić będą ze względu na demografię obywatele belgijscy pochodzenia arabskiego.

Jeśli ideałem społeczeństwa europejskiego jest zbiór ludzi, których nic nie łączy poza tym, że wszystko wolno to już w niedługim czasie nad siedzibą Unii Europejskiej zamiast flagi niebieskiej z gwiazdami załopocze zielony sztandar kalifatu europejskiego.

Dominantą w polityce europejskiej jest niestety ciągle Angela Merkel, której wtórują politycy PO zasiadający w Brukseli, jak i ci krajowi. Dla PO najważniejsze jest to, by – jak tylko trochę ucichnie sprawa terroryzmu – powróciła na scenę Parlamentu Unii Europejskiej i Rady Europy sprawa łamania demokracji w Polsce.

Bądźmy roztropni i solidarni w tych trudnych czasach dla Polski! Jak do tej pory, każdy terrorysta to muzułmanin! Dokąd zmierzasz Europo?